KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816109
nr 1681 6109
Gunnar Borgenhag
(1927-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, självporträtt, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 100x68 cm
Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:37:15
22/2 13:43:00
Gunnar Borgenhag
Läs mer om Gunnar Borgenhag